Turowola Kolonia

Zlecenie obejmowało demontaż starego kotła zasypowego, następnie montaż kotła na pellet firmy HKS Lazar, model SmartFire 15/240. Instalacja CO i CWU klienta obejmowała dwa obiegi centralnego ogrzewania – grzejniki, ogrzewanie podłogowe, oraz przygotowanie ciepłej wody w zasobniku solarnym drugą wężownicą dla pieca grzewczego.

Elementy kotłowni:

  • piec na pellet drzewny Smart Fire 15kW z zasobnikiem na pelet 240 litrów
  • dedykowany przewodowy panel / termostat Plum Ecoster Touch z dotykowym ekranem
  • moduł internetowy Plum Econet 300 do zdalnej obsługi pieca

Kocioł peletowy Lazar Smart Fire 15/240

w tej instalacji steruje dwoma obiegami grzewczymi z pełną obsługą temperatury – regulacja zestawem zaworu trój drogowego z siłownikiem oraz pompą obiegową. Prócz ogrzewania piec Lazar SF15/240 pracuje całorocznie na potrzeby ciepłej wody użytkowe dzięki zapalarce i funkcji rozpalania, czyszczenia i wygaszania.

Kotły serii SmartFire

są w pełni automatyczne i objęte 7 letnią gwarancją producenta, ich obsługa sprowadza się do zapewnienie paliwa we wbudowanym zasobniku i okresowe opróżnianie szuflady na popiół.

 

Montaż kotłów HKS Lazar

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – montażu kompletnych kotłowni peletowych z kotłami HKS Lazar SmartFire – na terenie kolonii Turowola-Kolonia w województwie lubelskim, w powiecie łęczyńskim, w gminie Puchaczów.

Model kotła: SmartFire

Client: Pan Waldemar

Requirements: WordPress 4.x

Skills: Web development

Release Date: December 12, 2018

Category: